nstt

Specjalizacje stomatologiczne

Dentysta – profesja bardzo dochodowa

Bycie stomatologiem to dobry interes – jak się wydaje nie tylko w Polsce, ale akurat na polskim gruncie widać to wyraźnie. Choć nasi rodacy niezbyt chętnie chodzą do lekarza, to jednak z leczeniem zębów i tak mają najmniej problemów. Po pierwsze z racji doskonałej wprost dostępności usług (są małe miasteczka, gdzie potrafi praktykować z powodzeniem kilku dentystów!), a po drugie z racji tego, że posiadanie zepsutych lub brzydkich zębów wywołuje w nas naturalny opór. Zdecydowanie wolimy, kiedy w naszej jamie ustnej panuje porządek, a do tego konieczne jest fachowe wsparcie.

Dobry stomatolog zarabia w ciągu miesiąca sporo. Wiele rzeczy może wliczyć w koszty działalności, a więc podatkowe należności wobec skarbówki nie są wysokie. To dodatkowo sprawia, że w kieszeni lekarzom zostaje więcej pieniędzy niż przedstawicielom innych zawodów. Spore znaczenie dla zysków z praktyki dentystycznej ma również segment „klientów premium”, czyli tych o najgrubszych portfelach i największych wymaganiach. Kompleksowe zabiegi implantologiczne generują naprawdę spore pieniądze, podobnie jak operacje chirurgiczne mające sporo wspólnego z medycyną estetyczną.

Choć konkurencja jest ogromna i gabinetów stomatologów mamy w naszym kraju mnóstwo, to jednak większość z tych specjalistów prosperuje. To oznacza, że popyt na zabiegi dentystyczne jest spory, a Polacy coraz chętniej wykazują się dbałością o zęby. To oznaczałoby, że w naszej mentalności dokonuje się stopniowo jakaś pozytywna zmiana. Oby jej zakres rozszerzył się również na inne medyczne specjalności.

https://udente.pl/

http://www.badaniapojazdow.pl/ planowanie podatkowe